/ Uncategorized / “बालकोट टु बालुवाटार” ओलीको चुनौतीपूर्ण यात्रा

“बालकोट टु बालुवाटार” ओलीको चुनौतीपूर्ण यात्रा

Shailesh Shrestha on January 18, 2017 - 5:38 am in Uncategorized

[unable to retrieve full-text content]संघीय लोकत्रान्त्रिक गणतन्त्र नेपालको पहिलो सौभाग्यशाली निर्वाचित प्रधानमन्त्रीका हैसियतमा के.पी. शर्मा ओली गरुङ्गो चुनौती र भारी बोकेर बालकोटबाट बालुवाटार जाँदैछन | अहिले राष्ट्रबादी कित्ता र बिरासदको नेतृव मात्र होइन समायोजन गर्ने दायित्व पनि उनमा थपिएको छ भने मुलुकले कोइरालाबाद भनेर दशकौं देखि जानीने कोइराला डाईनेस्टीको राजनैतिक एकाधिकारबाट आजको मितिबाट सम्पूर्ण मुक्ति पाएको छ तथापी जाती र वर्गको हिसाबले आमुल समावेसी अनि प्रगातिशित संयोजन र समायोजन गरेर मुलुकलाई प्रगतिशील र राष्ट्रबादी दुवै

Comments

comments

Send Us A Message Here

Your email address will not be published. Required fields are marked *