/ Uncategorized / चर्चाको शिखरमा टीपीएस र एनआरएन अमेरिका

चर्चाको शिखरमा टीपीएस र एनआरएन अमेरिका

Shailesh Shrestha on January 18, 2017 - 7:37 am in Uncategorized

[unable to retrieve full-text content]यी दुई बिषयहरुले अन्य बिषय, बहस र सरोकारहरुलाई यो हप्ता पनि नेपाली अमेरिकी समाजमा ओझलमा पारिदिएको छ | टीपीएसको मागले अमेरिकी सरकारको मान्यता पाएको छ भने एनआरएन अमेरिका निर्वाचन पश्चात पनि बैधानिक अनुमोदन पाउन निरन्तर संघर्ष गरिरहेको छ| विजय हाँसिल गरेको पक्ष खुम्चियरै भए पनि साना झिना मसिना उत्सब गरिरहेको छ भने हराईएका भनिएका पिडित पक्ष धाधली भएको प्रमाण सहित न्यायालय जाने धम्कीको शुत्रमा लाफ्फबाजी गरिरहेको छ| तर सहि र बिधान सम्मत न्यायिक बाटो अनि सम्भबत अन्तिम गन्तब्य पहिचान गर्न यो पराजित

Comments

comments

Send Us A Message Here

Your email address will not be published. Required fields are marked *